کانون تبلیغاتی پروازنقش 

کانون تبلیغاتی پروازنقش در سال ۱۳۸۷ با اتکا به بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت گروه موسسین در حوزه چاپ ، تبلیغات و بازاریابی در بخشهای خصوصی و دولتی کلانشهر تهران ، در کرج زیر نظر وزارت فرهنگ ارشاد جمهوری اسلامی ایران تاسیس گردید

رزومه کاری , کانون تبلیغاتی پروازنقش 

 

 

کانون تبلیغاتی پروازنقش

 

کانون تبلیغاتی پروازنقش در سال 1385 با اتکا به بیش از 10 سال سابقه فعالیت گروه موسسین در حوزه چاپ ، تبلیغات و بازاریابی در بخشهای خصوصی و دولتی کلانشهر تهران ، در کرج تاسیس گردید . این کانون در طی سالها موفق به ارائه خدمات به بیش از 1200 شرکت ، سازمان و موسسه بخش خصوصی و دولتی شده و مالک برند تینو ، تولید کننده انواع کیفهای چرم طبیعی و مصنوعی تبلیغاتی نیز می باشد.

این کانون دارای مجوزهای لازمه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین اتحادیه چاپ و نشر کرج می باشد .

برخی از خدمات کانون

- ساخت فیلم کوتاه ، مستند و تیزر تبلیغاتی

- تبلیغات محیطی سطح شهر ،  بیلبورد و استند  

- مشاوره و کمپین تبلیغاتی

- طراحی گرافیک و صفحات وب

- هدایای تبلیغاتی و صنایع دستی

- ساخت و تولید تابلو ، استند و فضای تبلیغاتی

- حک و برش با دستگاههای لیزر

- مجری کلیه امور چاپ افست و دیجیتال

- تولید انواع جلد و کیفهای تبلیغاتی

 

ارزش های بنیادی کانون پروازنقش

ارزش های بنیادی کانون تبلیغاتی پروازنقش شامل رعایت مجموعه ای از اصول اخلاقی است . اعضای کانون معتقدند حتی اگر رعایت این اصول موجب زیان های کوتاه مدت و ظاهری گردد در بلند مدت بقای کانون منوط به رعایت اصول اخلاق است که در ذیل آورده شده .

صداقت و شفافیت

صداقت و شفافیت به این معنی است که مانه تنها حق پرسش را برای کارمندان و مشتریان به درستی محفوظ داریم  ، بلکه هر آنچه را که می دانیم ممکن است مشتری یا کارمند کانون نیازمند است بداند داوطلبانه در اختیار وی قراردهیم و همچنین اجازه دهیم در صورت تمایل به اطلاعاتی که در ارتباط با پروژه ها و تصمیمات کانون است دسترسی داشته باشند مگر اینکه با اصل محرمیت در تضاد باشد .

قانونی بودن

تمامی فعالیت های کانون می بایست در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام شود .

انصاف و عدم تبعیض

پروازنقش معتقد است حتی زمانی که قانون اجازه انجام کاری را داده است ، در هنگام اخذ هر تصمیمی شرط انصاف را رعایت نماید .

حسن انجام کار و رضایت مشتری

هر پروژه ای که توسط این کانون انجام می شود می بایست به نحو احسن اجرا گردد حتی اگر به لحاظ مالی برای کانون دستمزدی کمتر از استاندارد درآمد آن پروژه داشته باشد ، مستقل از درآمد پروژه کار می بایست به بهترین شکل اجرا شود تا بتوان پروژه را در سابقه شرکت درج و به آن افتخار کنیم .

 

 

 

حفظ محرمیت

پروازنقش امین اطلاعات کارمندان و مشتریان خود بوده و تمامی اقدامات لازم را برای حفظ اسرار آنان انجام خواهد داد .

سوابق کاری

این کانون طی ده سال گذشته موفق به ارائه خدماتی که در بالا قید شده به بخشهایی مانند کسبه ، شرکتها ، موسسات ، ارگانها و سازمانهای خصوصی و دولتی بوده است و از آنجایی که هدف اصلی ما در متن کلمه تبلیغات ، رساندن مشتری خود به حدودی از رضایتمندی فروش و کسب درآمد وی می باشد لذا با تنوع در ارائه انواع خدماتی که با بهره مندی از متخصصین مجرب داشته توانسته تا حد زیادی رضایت مشتری خود را بدست آورد .

برخی مشتریان ما

مخابرات راه دور ایران ، شرکت پاکبان ، استانداری البرز ، شرکت قالبهای صنعتی ایران خودرو ،شرکت پارس خودرو ،  شرکت پرشین استاندارد ، سرپرستی ایتام کرج ، بانک کشاورزی ، بانک انصار ، بانک رفاه کارگران ، شرکت ماکسیم ، نمایندگی های ممتاز ایران خودرو ، شرکت زرین دانه ، شرکت بیمه پاسارگاد ، اداره بنادر و کشتیرانی ، شرکت سبزدانه ، شرکت هوایار ، شرکت استام صنعت ، شرکت صارم یدک ، بیش از 400 نماینده شرکتهای بیمه ای و صدها برند معتبر دیگر

مشخصات و نشانی

کانون پروازنقش به صاحب امتیازی خانم ملیحه امیری شامیرانی و مدیرمسئولی اقای مهدی روحانی به همراه کارمندان و کارگران اداری و تولید که بالغ بر 14 نفر مستقیم و دائم و بیش از 20 نفر غیر مستقیم در یک دفتر کار و یک سوله کارگاهی مشغول بکار هستند .

کانون در شهر کرج به نشانی : 45 متری گلشهر ، بین خیابان شهید ترابی و گلایل ، پلاک 535 طبقه اول واحد یک واقع شده است .